Kontakt oss

Hønefoss Lyd AS
Strandgata 1
3513 Hønefoss

Tlf.: 32 12 27 82
Fax.: 32 12 27 86
E-post: post@honefoss-lyd.no

Erik Stokke


Erik Stokke

Daglig leder/lydtekniker

Erik har arbeidet som lydtekniker siden midten av 80-tallet. Han startet Hønefoss Lyd i 1987 og er en av tre eiere.

Mobil: 911 03 590
E-post:
erik@honefoss-lyd.no

Stig Thoresen


Stig Thoresen

Lydtekniker

Stig har jobbet med lyd siden slutten av 80-tallet og er utdannet ved Norsk Lydskole. Han er en svært allsidig lydtekniker med bred erfaring.

Mobil: 922 28 475
E-post:
stig@honefoss-lyd.no

Trond Løland


Trond Løland

Salg/lyd/lys

Trond er en meget erfaren tekniker med høy kompetanse innen flere fagfelt. Han er også prosjektleder for salg og installasjon.

Mobil: 920 88 158
E-post:
trond@honefoss-lyd.no

Petter Mølkjær Klepelv

Petter Mølkjær Klepelv

Booking/lydtekniker

Petter har jobbet som lydtekniker siden 2009, har utdannelse i ledelse, og har også ansvaret for booking hos oss.

Mobil: 934 01 838
E-post:
petter@honefoss-lyd.no

Ståle Nordengen


Ståle Nordengen

Installasjon/programmerer

Ståle har lang erfaring med installasjon av lyd-/lys- og bildesystemer. Han har i tillegg spesialisert seg på styresystemer og programmering av disse.

Mobil: 905 33 879
E-post:
staale@honefoss-lyd.no

Morten Bergsland


Morten Bergsland

Lystekniker/installasjon

Morten er utdannet elektriker og har jobbet i Hønefoss Lyd i en årrekke. Han har høy kompetanse på lys, scenerigg og installasjonsarbeid.

Mobil: 928 48 472
E-post:
morten@honefoss-lyd.no

Lorang André Henriksen

Lorang André Henriksen

Lydtekniker

Lorang er utdannet til lydtekniker ved NISS og jobber med lyd- og sceneteknikk hos oss.

Mobil: 413 69 735
E-post:
lorang@honefoss-lyd.no

Johan Kjørstad


Johan Kjørstad

Scenetekniker/Rigger

Johan har jobbet hos oss siden 2012. Han er en allsidig kar og har bred erfaring innen flere fagfelt.

Mobil: 976 59 957